Rada Nadzorcza

Piotr Bolmiński
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Specjalista ds. księgowych i podatkowych, ekspert w dziedzinie skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Prezes zarządu i wspólnik Forum rachunkowości Sp. z o.o. Ponadto członek rady nadzorczej w następujących podmiotach: Smoke Shop S.A., Site S.A., Igoria Trade S.A.. Nie karany, nie pełnił funkcji w organach spółek postawionych w stan upadłości likwidacyjnej, nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych.

 

Zbigniew KlonowskiZbigniew Klonowski

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych Master of Business Administration  zorganizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów wraz z Univeristy of Strathclyde z Glasgow.

W latach 1994 do 2000 związany z Toruńskimi Piwnicami Win Vinpol przechodząc drogę od Menedżera Importu i Eksportu, kończąc jako Członek Rady Nadzorczej. Od 1999 roku współtwórca i Prezes Zarządu grupy kapitałowej Trias S.A. w skład której wchodzą między innymi spółki Trias AVI, VES, DIGISERVICE, Azoty Arena Operator i CWK Operator. Od 2014 roku związany z Virtual Power Plant Sp. z o.o.

Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii przedsiębiorczości za rok 2003, a w roku następnym, w konkursie o Laur Businessmana, organizowanym przez redakcję miesięcznika Businessman Magazine oraz firmę audytorsko-doradczą PricewaterhouseCoopers – nominowany do grona pięciu najlepszych przedsiębiorców w kraju.

Pełni szereg funkcji społecznych jak chociażby praca w Radzie Fundacji Przyjaciół Planetarium i Muzeum Mikołaja Kopernika prowadzącej Planetarium w Toruniu. Ponadto jest Prezesem Zarządu Sekcji Nośników Audiowizualnych w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Infrastruktury Sportu i Rekreacji i członkiem zarządu międzynarodowego tejże organizacji (IAKS International).

 

Grzegorz OnichimowskiGrzegorz Onichimowski

Absolwent Politechniki Warszawskiej, dziennikarz magazynu „Bajtek”, menedżer w branżach IT i energetycznej, prezes zarządu Towarowej Giełdy Energii w latach 2002 – 2012. Za jego kadencji TGE stała się jednym z największych i najbardziej zyskownych giełd energii w Europie. Giełda wprowadziła do obrotu nie tylko kontrakty na energię, ale także na zielone, czerwone i żółte certyfikaty energetyczne i gaz ziemny. W latach 2013-2014 Prezes Zarządu GPW Infoengine SA. Był odpowiedzialny za stworzenie strategii spółki, w szczególności koncepcji agregatora reakcji popytu i handlu na platformie wielotowarowej. Współpracował z EnerNOC, największym na świecie agregatorem popytu. Począwszy od listopada 2015 dyrektor Departamentu  Market Operations w GCCIA (Operator Sieci Przesyłowej łączący 6 krajów Zatoki Perskiej), odpowiedzialny za tworzenie i rozwój rynku energii w regionie Zatoki Perskiej.

 

Piotr PietrzakPiotr Pietrzak

Członek zarządu funduszu zalążkowego StartVenture@Poland, profesjonalista inwestycyjny doświadczony w obszarach VC, PE oraz M&A. Pełnił role zarządcze w funduszach kapitałowych, prowadząc procesy inwestycyjne w polskie i międzynarodowe startupy. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz programu finansów międzynarodowych Uniwersytetu w Tilburgu.

 

 

Marcin ZającMarcin Zając

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu modeli finansowych odzwierciedlających działalność przedsiębiorstw, w tym zarówno dużych międzynarodowych spółek giełdowych, jak i małych innowacyjnych start-upów. Wykonał modele wycen dla kilkudziesięciu spółek.

W Giza Polish Ventures odpowiedzialny jest za opracowanie modeli finansowych analizowanych innowacyjnych spółek i zbudowanie na ich podstawie narzędzia wyceny z użyciem metodyk właściwych dla spółek opartych na wiedzy, tj. wyceny wartości elementów aktywów intelektualnych wzbogacających tradycyjne metody typu EVA, DCF czy APV. Jest absolwentem Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie, a także ukończył studium podyplomowe „Zarządzanie Wartością Firmy” w Szkole Głównej Handlowej.