Aktualności

VPPlant na największym kongresie polskiego sportu

W dniach 10-12 marca 2021 r. odbędzie się pierwszy Kongres Sport Biznes Polska, platformy łączącej biznesowe, marketingowe i samorządowe aspekty sportu. Impreza, jak już przywykliśmy od 2020 r., odbędzie się w formule online.

Trzeci dzień Kongresu poświęcony będzie w całości zarządzaniu i finansowaniu sportu na poziomie samorządów. Jest to ten aspekt sportu i rekreacji, który w największym stopniu ma znaczenie dla Polaków. Partnerem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji (IAKS), promująca dobre praktyki w zakresie organizacji i zarządzania obiektami sportowymi. Spodziewamy się wymiany doświadczeń eksperckich w zakresie planowania, finansowania i realizacji inwestycji sportowych, współpracy z samorządami oraz pozyskiwania zewnętrznych funduszy, a także eksploatacji obiektów sportowo-rekreacyjnych, w szczególności w sektorze publicznym.

W tym ostatnim obszarze naszą Spółkę reprezentował będzie na Kongresie Grzegorz Nowaczewski. Przedstawiciel VPPlant w panelu pt. Jak efektywnie obniżyć koszty funkcjonowania obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce, a jednocześnie zoptymalizować ich funkcjonalność? opowie o naszych doświadczeniach w doradztwie i usprawnianiu funkcjonowania krytych pływalni. Gregorz przedstawi także wnioski płynące z naszych obserwacji ze współpracy z kilkoma wzorcowymi basenami w Polsce i odpowie na pytanie, czy bezpieczeństwo użytkowników basenów
może współgrać z efektywnością ekonomiczną. Wszystko w kontekście naszej ambicji – aby uczynić polskie obiekty sportowe najbardziej przyjaznymi dla użytkowników w Europy. Obok Grzegorza w dyskusji udział wezmą także Mariusz Gawlik z OSiR Świebodzice, Konrad Kozioł z Areny Gliwice oraz Adrian Rawło z Tauron Areny Kraków, a moderować panel będzie Robert Papis (IAKS).

W imieniu swoim i organizatorów zapraszamy do udziału Kongresie.

Nasze technologie

Uwalniamy potencjał budynków komercyjnych

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje